GÜNCELLEME 14.10.2009
2009-2010 TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU FAALİYET PROGRAMI
NO
KOD
GÜN
AY
MÜSABAKA
25m / 50m
KATEGORİ
YER
DÜZENLEYEN
1
17-18
EKİM
MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI (AVRUPA KISA KULVAR)
25M
1994+ BAYAN 1992+ERKEK
İSTANBUL (ENKA)
TYF
2
07-08
KASIM
TÜRKİYE KISA KULVAR ÖN ELEME MÜSABAKALARI
25M
(13-14) (15-16) (17-18) 19+ BAYAN           (13-14) (15-16) (17-18) 19+ ERKEK
BÖLGESEL
BÖLGE
3
YD
14-15
KASIM
FİNA WORLD CUP - AVRUPA KISA KULVAR MİLLİ TAKIMI DENEME YARIŞI
25M
AÇIK YAŞ
BERLİN
FINA
4
21-22
KASIM
OLİMPİK KULAÇLAR 10 YAŞ(2000) SEÇMELERİ (İSTANBUL BÖLGESİ)
25M
2000
BÖLGESEL
BÖLGE
5
21-30
KASIM
MİLLİ TAKIM KAMPI (AVRUPA KISA KULVAR TAKIMI)
25M
MARMARİS
TYF
6
05-06
ARALIK
OLİMPİK KULAÇLAR 10-11-12 YAŞ(1998-1999)  SEÇMELERİ
25M
10-11-12YAŞ (1998-1999-2000)
BÖLGESEL
BÖLGE
7
10-13
ARALIK
AVRUPA KISA KULVAR ŞAMPİYONASI
25M
AÇIKYAŞ(15bayan-17erkek)
İSTANBUL
LEN
8
17-20
ARALIK
TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI - (Sabah Puanlı Milli / Takım Seçmesi)
25M
(13-14) (15-16) (17-18) 19+ BAYAN           (13-14) (15-16) (17-18) 19+ ERKEK
İSTANBUL
TYF
9
YDS
16-17
OCAK
ANTWERP (BEL) International Meeting (OYG Aday Kadrosu)
50M
92-93ERKEK 93-94BAYAN
ANTWERP-BELÇİKA
BELÇİKA
10
YD
23-24
OCAK
KRANJ International Meeting (EYOF 2011 Yaş Grupları)
25M
95-96 ERKEK                                   97-98 BAYAN
KRANJ-SLOVENYA
SLOVENYA
11
23-24
OCAK
OLİMPİK KULAÇLAR 10 YAŞ (2000) KAMPI
25m / 50m
10YAŞ (2000)
BÖLGESEL
TYF / BÖLGE
12
26-27
OCAK
OLİMPİK KULAÇLAR 11-12 YAŞ (1999-1998) KAMPI
25m / 50m
11-12 YAŞ (1999-1998)
BÖLGESEL
TYF / BÖLGE
13
30-31
OCAK
9-10 YAŞ BÖLGESEL YÜZME MÜSABAKALARI
25M
2000-2001
BÖLGESEL
BÖLGE
14
5-6
ŞUBAT
11-12 YAŞ BÖLGESEL YÜZME MÜSABAKALARI
25M
1999-1998
BÖLGESEL
BÖLGE
15
YD
Belirlenecek
ŞUBAT
2. İSLAM OYUNLARI
50M
AÇIK YAŞ
İRAN
İSLM OY.KONF.
16
16Şub-10Mart
ŞUBAT - MART
MİLLİ TAKIM KAMPI
17
13-14
MART
TÜRKİYE UZUN KULVAR ÖN ELEME MÜSABAKALARI
50M
(13-14) (15-16) (17-18) 19+ BAYAN           (13-14) (15-16) (17-18) 19+ ERKEK
BÖLGESEL
BÖLGE
18
YD
27-28
MART
MULTINATIONS GENÇLER
50M
15-16 BAYAN 17-18 ERKEK
POLONYA
19
YD
27-28
MART
MULTINATIONS YILDIZLAR
50M
13-14 BAYAN 15-16 ERKEK
PORTEKİZ
20
SÇF
07-11
NİSAN
TÜRKİYE UZUN KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI-(Sabah Puanlı) / (Milli Takım Seçmesi)
50M
13+ ERKEK / BAYAN
İSTANBUL
TYF
21
08-10
NİSAN
MEB KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
25M
10-11-12 YAŞ (1998-1999-2000)
MARMARİS
MEB
22
23-25
NİSAN
ULUSLARARASI 23 NİSAN YÜZME MÜSABAKALARI
50M
11-12 YAŞ (1999-1998)
İSTANBUL
TYF
23
01-02 
MAYIS
2.BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ YÜZME ŞAMPİYONASI
25M
9-10 YAŞ (2001-2000)
İstanbul Hasan Doğan Spor Kompleksi
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ
24
06-08
MAYIS
MEB YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
25M
13-14 YAŞ (1996-1997)
ESKİŞEHİR
MEB
25
27-29
MAYIS
MEB GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
25M
15-16-17-18 (1995-1994-1993-1992)
KAYSERİ
MEB
26
01-24
HAZİRAN
MİLLİ TAKIM KAMPI (21 GÜN) - AVRUPA GENÇLER ve BÜYÜKLER ASIL KADRO
27
YD
05-06
HAZİRAN
BALKAN GENÇLER ( GENÇ "B" Takım )
50M
17-18 Erkek, 15-16 Bayan
VARNA
BULGARİSTAN
28
YD
19-20
HAZİRAN
COMEN MÜSABAKALARI
50M
15-16 Erkek, 13-14 Bayan
İTALYA
İTALYA
29
18-20
HAZİRAN
9-10 YAŞ BÖLGESEL YÜZME MÜSABAKALARI
50M
9-10 YAŞ (2001-2000)
BÖLGESEL
BÖLGE
30
01-04
TEMMUZ
ULUSLARARASI TÜRKİYE AÇIK YÜZME ŞAMPİYONASI
50M
13-14-15-16-17/18-19+ E-B
İSTANBUL-ATAKÖY
TYF
31
09-11
TEMMUZ
KIRKPINAR YÜZME ŞAMPİYONASI
25M
1999-1992
EDİRNE
EDİRNE
32
10-11
TEMMUZ
KULUPLERARASI BÖLGESEL YÜZME ŞAMPİYONASI(ALL SWIMSTAR SEÇMESİ)
50M
13+ ERKEK / BAYAN
BÖLGESEL
BÖLGE
33
YD
14-18
TEMMUZ
AVRUPA GENÇLER ŞAMPİYONASI (LCM)
50M
94-95Bayan 92-93 Erkek
HELSİNKİ
FINA
34
24-25
TEMMUZ
OLİMPİK KULAÇLAR 10 YAŞ(2000) SEÇMELERİ(İSTANBUL BÖLGESİ) 
50M
10 YAŞ (2000)
BÖLGESEL
BÖLGE
35
YD
28 Tem-01 Ağu
TEM-AĞU
ASA National Age Group Championships
50M
96 Erkek 97-98 Bayan
SHEFFIELD
İngiltere
36
31 Tem-01 Ağu
TEM-AĞU
TÜRKİYE BÖLGELERARASI SWİM ALL STAR YÜZME ŞAMPİYONASI
50M
13+ ERKEK / BAYAN
TRABZON
TYF
37
YD
03-07
AĞUSTOS
ASA National Youth Championships
50M
94-95 Erkek, 96 Bayan
SHEFFIELD
İngiltere
38
06-07
AĞUSTOS
PRENS ADALARI YÜZME ŞAMPİYONASI
50M
98-,97-96,95,94,93+ Bayan/Erkek
KINALIADA-İSTANBUL
KINALIADA
39
07-08
AĞUSTOS
OLİMPİK KULAÇLAR 10-11-12 YAŞ(1998-1999)  SEÇMELERİ
50M
10-11-12YAŞ (1998-1999-2000)
BÖLGESEL
BÖLGE
40
YD
9-15
AĞUSTOS
AVRUPA BÜYÜKLER ŞAMPİYONASI (LCM)
50M
15+ BAYAN 17+ERKEK
BUDAPEŞTE
LEN
41
YD
14-16
AĞUSTOS
1. OLİMPİYAT GENÇLİK OYUNLARI - OYG (LCM)
50M
92-93ERKEK 93-94BAYAN
SİNGAPUR
IOC - FİNA
42
16-17
AĞUSTOS
OLİMPİK KULAÇLAR 10 YAŞ (2000) KAMPI
25m / 50m
10YAŞ (2000)
BÖLGESEL
TYF / BÖLGE
43
19-20
AĞUSTOS
OLİMPİK KULAÇLAR 11-12 YAŞ (1999-1998) KAMPI
25m / 50m
11-12 YAŞ (1999-1998)
BÖLGESEL
TYF / BÖLGE
44
26-29
AĞUSTOS
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ (DÜNYA -AVRUPA KISA KULVAR BÜYÜKLER)
25M
95+BAYAN, 93+ERKEK 
İSTANBUL
TYF
 
       
 
2009 © zafergozoglu